Přepojení

Mé nejoblíbenější stránky

Kokoliův blog www.kokolia.eu/bloguje/

Mít tak dar přesného postřehu, který okamžitě mění pohled na věc – a ještě rozesměje!
Blogy mě obvykle k smrti nudí, jen ten Kokoliův k životu budí!

Ubu Web www.ubu.com

Nenechte si ujít – hotový veletrh jedinečných nahrávek, filmů, textů a fotografií!

Einstürzende Neubauten www.neubauten.org

Vděčím jim za mnoho.

Potápěč kotrla.com/frogman

Přehledný literární rozcestník, „dýchací přístroj ve světě literatury“.

Lyrikline www.lyrikline.org

Básníci z celého světa předčítají svoje texty. Včetně překladů.

Oblíbené na YouTube

Petr Marek: Dříve než vzápětíAnimace obchodního domu Ještěd v Liberci Jak šel OD Ještěd k zemi Tance z filmu Petera Brooka.

Přátelé a známí

Ivan Acher fotografie, hudba www.acher.cz

Jérôme Boyon epistemologie, poezie (ve francouzštině) www.jerome.estranky.cz

Jan K. Čeliš kultura, severovýchod http://jan-k-celis.webnode.cz

Petr Fabian poezie, fotografie, edice www.sweb.cz/petrfabian/fabian.htm

Vojetěch Jirásko grafika, měditepectví www.meditepec.open-art.cz

Lubor Kasal texty www.webpark.cz/luborkasal

Petr Kofroň hudba www.petrkofron.com

Vladimír Kokolia obrazy, texty www.kokolia.eu

Viktor Kopasz fotografie www.kopasz.cz

Aleš Kuneš fotografie www.aleskunes.com

Roman Machek fotografie www.romanmachek.cz

Petr Marek a Unarclub film, hudba, texty www.unarclub.cz

Vlastislav Matoušek hudba www.shakuhachi.cz/cz/diskografie.htm

Vít Ondráček obrazy http://vitondracek.e-blog.cz/cz/index.php?cz=uvod

Pavel Petr poezie www.pavelpetr.webnode.cz

Michal Rataj skladba že ne zas až a další poslech www.michalrataj.com

Martin Smolka soudobá hudba www.martinsmolka.com

Božena Správcová texty www.sweb.cz/bozenaspravcova

Jiří Šigut obrazy www.sca-art.cz/artists/list/

František Štorm grafika www.pismolijna.cz

Ondřej Toral záznam části Ursonate, fotografie, podcast www.ondratoral.com

Pavel Turnovský astrologie s přesahy do kultury www.rezonance.cz

Lubomír Typlt obrazy www.typlt.com

Blogy, fotografie, antologie a další projekty

7, 65 liberecký „klub lidí, kteří nechtějí dělat tuctové fotografie“ www.765foto.com

Antonín Dvořák fotografie, komentáře http://fuzzyant.blogspot.com

Fotoreportér (nejen) liberecké snímky Petra Ozogána www.fotoreporter.cz

Komínář fotografie industriální architektury www.kominar.ic.cz

Poezie (nejen) pro všední den antologie Michala Jareše http://poeticno.kotrla.com/weblog.php

Vrh křídel antologie české poezie www.sweb.cz/antologie

Zapomenuté světlo edice české poezie (Opolský, Lilia, Pečinka…) www.sweb.cz/poesie/zapomenute.htm

Další k bloudění

Ars poetica díla básníků oživovaná v krajině východních Čech http://arspoetica.wz.cz

Art brut sbírka ABCD, mimo jiné i Zdeněk Košek www.artbrut.cz

Čajík www.cajik.paleo.cz

Fokus Liberec www.volny.cz/fokus-myklub/

Dokumentationsstelle für ost- und mitteleuropäische Literatur www.doml.at

Garryikkoowoo industriální divadlo E (1989–1992) amatérské divadlo

Gymnázium Nová Paka www.gymnp.cz

Ještěd ostrá špice www.fenomenjested.cz

Kabantis visící film www.nostalghia.cz/kabantis

Klub tradičních čínských cvičení Liberec www.volny.cz/ktccl/

Knihovna Nová Paka knihovna.novapaka.cz

Libri prohibiti jedinečná knihovna samizdatů a knih z exilu http://libpro.cts.cuni.cz

Magazine littéraire časopis s vynikajícími tématy www.magazine-litteraire.com

Měsíc autorského čtení Brno www.autorskecteni.cz

Revue Host www.hostbrno.cz

HIS Voice hudební časopis www.hisvoice.cz

Listování cyklus scénických čtení www.listovani.cz

Nová Paka – stránky města www.npaka.cz

Okultura magické aspekty kultury www.okultura.cz

Open Art Nová Paka www.open-art.cz

Hrad Pecka kdo tam ještě nebyl? www.hradpecka.cz

Radiocustica zvukové experimenty www.rozhlas.cz/radiocustica/portal/

Revue Souvislosti www.souvislosti.cz

Surrealistická skupina www.surrealismus.cz

Ústav české literatury na FF UK http://cl.ff.cuni.cz

Ústav pro českou literaturu www.ucl.cas.cz

Základní umělecká škola Liberec www.zusliberec.cz

Osobnosti

Peter Brook divadelní a filmový režisér www.peterbrook.net

Gilles Deleuze francouzský filozof www.webdeleuze.com

Henri Michaux básník a výtvarník henri.michaux.chez-alice.fr

Giacinto Scelsi hudební skladatel www.scelsi.it

Kurt Schwitters
původní partitura Ursonate

Protimluv - revue pro kulturu - protimluv.net